15.3 C
Pristina
Friday, March 31, 2023

Adem Grabovci në krah të Ganes: Ua bën mat shqipfolësve që ‘lehin serbisht’

- Advertisement -

Rekomandime

Vazhdën e përkrahjes pas komenteve linçuese ndaj Ganimete Musliu e ka bërë edhe Adem Grabovci.

Përmes një fotografie që ai ka hedhur në Facebook, ku shihet duke luajtur shah me ‘Ganën’, Grabovci ka thënë fjalë të mëdha për deputeten e PDK-së.

- Advertisement -

Ganimete Musliu, nuk është kalibër i “piunit” të Budvës dhe përkrahsve të tij.

Ajo, e thotë atë që është e bindur se është në interesin e qytetarëve të vendit.

Për, sojin e shqipëfolësit që “leh” serbisht, Ganja nuk trembet aspak.

- Advertisement -

Lehtë ua bënë MAT të tillëve, por kurr jo, miqëve e qytetarëve të vendit” shkroi Grabovci.

Statusi i plotë:

- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -

Të fundit