6.5C
Pristina
20 Prill, 2021 - 10:16

Adelina Emini në vikend luan ping pong me babain e saj, e fiton ndeshjen

Adelina Emini është ndër këngëtaret më të dashura në estradën shqiptare.

Cdo këngë që lanson ajo bëhet hit, ndërsa është për dallim nga jo pak kolege të saja këngëtare, është edhe një femër e shkolluar.

Por Adelina nuk vrapon vetëm pas fames, ajo është tejet e lidhur me familjen e saj, jo vec këtë kohë pandemie, po vazhdimisht e ka treguar këtë.

Adelina ka treguar se është edhe një sporiste, konkretisht një lojtare e mire e ping pongut.

Ajo këtë vikend e ka shfrytëzuar të luajë me babain e saj, Sukah Emini, ping pong, cka ka publikuar një video.
E pyetur nga Kosovaime se kush ishte fitues i këtij dueli, këngëtarja Emini ka treguar se ajo ka fituar ndeshjen.
Adelina është në përfundim të doktoraturës në Universitetin e Prishtinës dhe nuk ka mundur këtë vit të jetë aq aktive në skenën muzikore. . – Kosovaime.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese