2.6C
Pristina
3 Mars, 2021 - 00:46

A ka siguruar mjaftueshëm vota për tu bërë deputete, flet Adriana Matoshi?

Një ulëse në Kuvendin e Kosovës synon ta sigurojë edhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi.

Matoshi kandidoi për postin e deputetës në kuadër të Lëvizjes Vetëvendosje.

Në një bisedë për IndeksOnline, Matoshi thotë se ende nuk e di nëse ka arritur të sigurojë votat e duhura.

Nuk di kurgjo absolutisht.

Këto ditë kam qenë tepër e angazhume në profesion, në dy seriale.

Këto ditë kam pas shumë punë, kam pas xhirime në këto ditë të ftohta dhe nuk kam pas kohë me u marrë me tjera çështje”, ka thënë ajo për IndeksOnline.

“Ata që kanë mendu që unë ja vlejë për me hy në parlamend më kanë votu, duhet të presim deri në fund”, ka shtuar tutje ajo.

Të fundit

Të tjera nga rubrika