12.6 C
Pristina
Friday, September 30, 2022
- Advertisement -

A iu ka ikur ky moment i Vuçiqit gjatë debatit për Kosovën

Në kuvendin e Serbisë përgjatë 13 dhe 14 shtatorit është mbajtur seanca për Kosovën. Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, ka qenë i pranishëm aty për gjatë të dy ditëve.

Duket se debati i gjatë që ka vazhduar edhe ditën e dytë dhe përplasja me deputetë të opozitës për çështje që ndërlidhen me Republikën e Kosovës e kanë lodhur kreun e shtetit serb, dhe në një moment e ka bërë një sy gjumë brenda sallës së Kuvendit.

- Advertisement -

Video e këtij momenti është publikuar në rrjete sociale:

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -