19.7 C
Pristina
E hënë, 5 Qershor, 2023

A e njeh Luizin e Big Brother? – Përgjigjet kryeministri Kurti

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kryeministri i Kosovës, në pjesën e fundit të intervistës në Debat Plus iu përgjigj edhe pesë pyetjeve nga publiku.

Njëra sosh ishte nga shoubizi, gjegjësisht për spektaklin momental Big Brother Vip Albania dhe favoritin kryesor të triumfuar në të, gjithnjë sipas raportimeve, Luz Ejlli.

Shefi i ekzekutivit mohoi ta njohë Ejllin, ndërsa shtoi se ndoshta është edhe keq, pasi nuk po ndjekë diçka që ndjekë edhe populli.

- Advertisement -

“Për besë nuk e di. Nuk e ndjekë, ndoshta s’është edhe mirë se nuk po ndjekë diçka që e ndjekë populli, por nuk e di. Nuk e njoh”, tha Kurti.

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Peci i reagon Hotit: Hera e fundit që polemizoj me një analfabet

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, i është kundërpërgjigjur deputetit të LDK-së, Avdullah Hoti, i cili ka thënë se ministri...

Më shumë