4C
Pristina
20 Prill, 2021 - 08:09

62-vjeçarja anëtarësohet në “Për’puthen 40”, thotë se është në kërkim të shpirtit binjak

Janë zbuluar 4 konkurrentet që do të marrin pjesë në “Për’puthen” 40.

Ato janë të moshave 40, 43 62 dhe 64.

Konkurrentet zbuluan më shumë rreth jetës së tyre, dhe duke dalë publikisht për të kërkuar dashurinë e jetës.

Shqipe Rexha 62 vjeçare nga Tirana mori vëmendje me deklaratën e saj.

Ajo tha se edhe pse është bërë gjyshe, dëshiroi të anëtarësohet në këtë program për të gjetur gjysmën e saj.

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese