7.5 C
Pristina
24 Shtator, 2021 - 01:13

6-vjeçari nga Tirana sa bukur i bie çiftelisë dhe këndon këngën “Hajredin Pasha” / VIDEO

Së bashku me këngëtarin për fëmijë Renis Domi, këndojnë jashtëzakonisht bukur këngën “Hajredin Pasha”.

Ajo që bie në sy është se Andi i bie jashtëzakonisht mirë çiftelisë.

Këngen mund ta dëgjoni duke klikuar këtu

Të fundit

Të tjera nga rubrika

Hapësirë reklamuese