23.7 C
Pristina
E enjte, 8 Qershor, 2023

Momenti kur Albin Kurti e “shpon” me sy Aleksandar Vuçiqin – ai e ulë kokën

- Advertisement -

Të rekomanduara

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq të martën zhvilluan një takim në Bruksel.

Para nisjes së takimit kryeministri Kurti është parë i relaksuar.

- Advertisement -

Në një moment shihet teksa Kurti e shikon në sy Vuçiqin ndërkohë që buzëqesh. Nga ana tjetër Vuçiq duket se nuk i bën ballë shikimit të tij dhe e ulë kokën.

Pala shqiptare dhe ajo serbe dje miratuan Deklaratën për të Zhdukurit nga lufta e fundit në Kosovë. Ndërsa sa i përket draft statutit të Asociacionit, pati refuzim nga pala kosovare. 

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Profesori i Parisit ‘shpërthen’ ndaj Edi Ramës, e quan hajdut, ‘i gatshëm ta tradhtojë Kosovën’

Profesori Nezir Kraki ka reaguar pas draft statutit të kryeministrit të Shqipërisë, Edi Rama drejtuar Francës dhe Gjermanisë për...

Më shumë