14.4 C
Pristina
Tuesday, September 27, 2022
- Advertisement -

52-vjeçarja nga Prishtina bëhet nënë për herë të parë (VIDEO)

Një infermiere 52-vjeçare nga Prishtina është bërë nënë për herë të parë.

- Advertisement -

Lajmin e ka bërë të ditur ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Orgeta Manastirliu.

Ajo ka njoftuar se gruaja ka lindur në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Postimi i plotë:

- Advertisement -

Lajm i bukur

52 vjeçarja, infermiere në Prishtinë bëhet nënë për herë të parë në Maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë

Alea e vogël e ka fituar betejën për jetën, duke i sjellë një gëzim të papërshkruar nënës së saj dhe të gjithë stafit të terapisë intensive, që bëjnë një punë fantastike me të porsalindurit, duke shpëtuar jetë.

- Advertisement -

- Advertisement -
Të fundit
- Advertisement -
Lajme të lidhura
- Advertisement -