17.6 C
Pristina
E shtunë, 10 Qershor, 2023

Xhaka me shokë po e shkatërrojnë edhe Izraelin

- Advertisement -

Të rekomanduara

Zvicra ka shënuar edhe golin e tretë në ndeshjen ndaj Izraelit.

Silvan Widmer shënoi në minutën e 53-të për rezultatin 3:0. Dy golat tjerë janë shënuar nga Vargas, përkatësisht Amdouni.

- Advertisement -

Xhaka është kapiten i Zvicrës sërish dhe po i orin drejt një fitore tjetër bindëse pas asaj ndaj Bjellorusisë.

Kijtojmë që Zvicra është në grup me Kosovën.

GOLI I TRETË

Foto: Ilustrim

- Advertisement -
- Advertisement -

Të fundit

Gjenerali amerikan për situatën në veri: Shqetësuese shmangia nga përpjekjet për stabilitet

Gjenerali amerikan Daniel Hokanson, Shef i Byrosë së Gardës kombëtare dhe anëtar i Shefave të Shtabit të përbashkët...

Më shumë