fbpx
-0.6 C
Pristina
E hënë, 30 Janar, 2023

38-vjeçari vdes papritmas në një lokal në Prizren derisa ishte duke biseduar me shokë

- Advertisement -

Duhet Lexuar

Një 38-vjeçar ka vdekur në orët e para të së martës në Prizren.

Zëdhënësi i Policisë në Prizren, Shaqir Bytyqi, ka thënë për Express se viktima derisa ka qenë duke biseduar me shokët e tij, ka rënë pa vetëdije nga karrigia.

“Rasti ka ndodhur mbrëmë pas orës 00:00 në një lokal në Prizren. Derisa ishte duke biseduar me shokët e tij tanimë i ndjeri, ka rënë nga karrigia pa vetëdije. Ai është dërguar në Qendrën Emergjente ku edhe është konstatuar vdekja”, tha ai.

- Advertisement -

Bytyqi bëri të ditur se trupi i pajetë me vendim të prokurorit është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjor.

- Advertisement -

Të fundit

Chollet e Escobar kërkuan themelimin e Asociacionit, vjen reagimi i parë nga LVV: “Zajdenica” nuk kalon

Këshilltari i Departamentit të Shtetit, Derek Cholet dhe i dërguari special i SHBA-së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar kanë...
- Advertisement -

Më shumë

- Advertisement -