22 C
Pristina
Tuesday, August 9, 2022

35-vjeçari nga Kosova vdes në pIazhin e TaIes

Një 35-vjeçar nga Kosova ka ndërruar jetë ditën e sotme në plazhin e Tales në Lezhë.

Panorama.al mëson se sapo ka hyrë në det pushuesi kosovar nuk është ndjerë mirë dhe është marrë me autoambulancë për t’u transportuar me urgjencë drejt spitalit të Lezhës.

Por për fat të keq ai ka humbur jetën rrugës për në spital.

Trupi i tij është dërguar në morgun e spitalit, ku pritet t’i nënshtrohet ekzaminimit për të përcaktuar shkakun e vdekjes.

Të fundit
Lajme të lidhura