17.7 C
Pristina
Wednesday, August 10, 2022

22-vjeçari gjendet pa shenja jete në breg të detit në Durrës

Një 22-vjeçar është gjetur i pajetë në bregdetin e Durrësit, sot rreth orës 14:00 në lagjen nr 13 Plazh.

Sipas njoftimit të policisë 22-vjeçari me iniciale L.C dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Njoftimi i policisë:

Rreth orës 14:00, në lagjen nr.13, Plazh, Durrës, është gjetur i pajetë, në breg të detit, shtetasi L. C., 22 vjeç, i cili dyshohet se ka humbur jetën si pasojë e infarktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të fundit
Lajme të lidhura