SHOWBIZ

Blero ia bën ‘8 me 2’ Afronës për ditëlindjen e tij, ja me kë e feston

Edhe pse po feston ditëlindjen, për Bleron duket ditë e zakonshome. Këngëtari i njohur i muzikës RnB është përqëndruar shumë…

Read More »

Adelina Tahiri befason, poston video duke u…(VIDEO)

Është hera e parë që ajo publikon një video kaq personale me bashkëshortin e saj. Këngëtarja Adelina Tahiri, që në…

Read More »

kisha zgjedhur një apartament privat

Një turistë kosovar nga Prizreni po pretendon se është larguar me dhunë nga apartamenti i tij privat që kishte rezervuar…

Read More »

‘Zhvishet’ Lola, me një fustan provokues e habit djalin e saj të vogël

Lola Haradinaj kohëve të fundit po shfaqet më provokuese në veshjet e saj të shtrenjta. Gruaja e Dautit sot është…

Read More »

Era Istrefi arrin në Kosovë (FOTO)

Këngëtarja kosovare Era Istrefi sapo ka arritur në Kosovë, raporton “Zeri.info”. Pas performancës së saj në finalen e Kupës së…

Read More »

Çmenden serbët, Stalone bën shqiponjën live në emision

Aktori me famë botërore, Silvester Stalone, në një “talk show”, ka bërë me duar shqiponjën e flamurit shqiptarë, për të…

Read More »

Granit Xhaka me bashkëshorten e tij e bëjnë shqiponjën edhe në këtë vend!

Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita ka pak ditë që kanë filluar pushimet. Ata si destinacion kanë zgjedhur një…

Read More »

Kë e përshëndeti kêshtu Ramiz Lladrovci?

30Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci përveç punës së tij në komunë, shpesh është bërë pjesë e medieve edhe për veprimet…

Read More »

Oriola Marashi trondit pushuesit

Oriola Marashi ‘trondit’ edhe pushuesit me paraqitjen e saj në bikini Kur bëhet fjalë për zhveshjen, emri i Oriolës është…

Read More »

Moderatorja e njohur shqiptare del rrugëve me këmishë

Ilda Bejleri, mbetet një nga modertaoret më të kometuara shqiptare, përsa i përket veshjeve. Mbrëmjen që lamë pas, Ilda ka…

Read More »
Close