FUN

“Gjysmë njeri- gjysmë qen”, burri filmon “bishën” misterioze në pyll

Një burrë u shokua kur pa, atë të cilin e përshkruan si “njeriu qen”, një krijesë misterioze teksa vraponte në…

Read More »

Prekëse: Momenti kur ushtari amerikan bashkohet me qenin e luftës

Kjo video shfaq ribashkimin prekës të ushtarit amerikan me qenin që shërbeu në ushtri gjatë kohës kur ai ishte ushtar.…

Read More »

Prekëse: Momenti kur ushtari amerikan bashkohet me qenin e luftës

Kjo video shfaq ribashkimin prekës të ushtarit amerikan me qenin që shërbeu në ushtri gjatë kohës kur ai ishte ushtar.…

Read More »

‘Çmendet’ gjarpri, shikojeni se çfarë i bën vetes (Video)

Kemi parë shumë video me gjarpërinj nëpër botë, por një video të tillë nuk e keni parë kurrë. Në një…

Read More »

Horoskopi- Sot duhet ta dini çka kërkoni dhe ju vjen befasia e madhe

Dashi Tregohuni të gatshëm për ballafaqim dhe dialog në vendin e punës, pasi ky është momenti më i mirë për…

Read More »

E mahnitën sallën, vallëzimi i të birit me nënën që çmendi mysafirët

Nëse keni fëmijë – duhet të gjeni mënyrën më të mirë për të kanalizuar energjinë e tyre në dukje të…

Read More »

Luftë e ashpër mes gjelit dhe qenit, shikoni kush fiton

Në videon më poshtë do ta shihni një luftë të ashpër mes gjelit dhe qenit. E pabesueshme edhe siç mund…

Read More »

E pyesin pse nuk martohesh, shpërthen vajza nga…

Për të gjithë ata që ju pyesin “pse nuk po martohesh”, kjo është përgjigja. Një video e një vajze turke…

Read More »

Çifti hap dhuratën misterioze të dasmës, 9-të vjet më vonë, ja çfarë gjen (FOTO)

Të gjithë janë kurriozë për letrat misterioze. Disa do të donin ta hapnin menjëherë, mirëpo të tjerë kanë fuqinë që…

Read More »

Horoskopi- Sot është dita juaj

Dashi Ndonëse do të keni keqkuptime të vogla që ju pengojnë, nuk duhet të dekurajoheni pasi në vendin e punës…

Read More »
Close