LAJME

  28 mins ago

  Serbët e rusët në panik

  Mijëra të huaj dhe pronarë objektesh pa leje në Malin e Zi do të përballen me telashe pasi deri më…
  34 mins ago

  “Gjysmë njeri- gjysmë qen”, burri filmon “bishën” misterioze në pyll

  Një burrë u shokua kur pa, atë të cilin e përshkruan si “njeriu qen”, një krijesë misterioze teksa vraponte në…
  48 mins ago

  Pacolli largoi nga puna tre ministra të jashtëm nga vendet afrikane, dhanë deklarata tê pamatura për Kosovën

  Ministri i Jashtëm i Kosovês, Behgjet Pacolli ka deklaruar në emisionin Info Magazinë tê Klan Kosovês se tre nga ministrat…
  49 mins ago

  Kjo është kosovarja që u kap me 2 kriminelët malazez dhe një serb në Prishtinë

  Në operacionin e madh të Policisë së Kosovës, respektivisht të njësitit për ndërhyrje të shpejt të njohur si FIT, dje…
  1 hour ago

  Policia punoi dy muaj për arrestimin e Millosheviqit

  Pas gati tri vitesh në arrati dje në Prishtinë është arrestuar 38 vjeçari nga Podgorica, Mario Millsoheviq, i cili ndiqej…

  JAVORE

  RRETH BOTËS

  Close